Niemiecka wieś i okręg browarniczy

Położona na południe od centrum Columbus, niemiecka wioska jest jedną z najbardziej nastrojowych dzielnic na środkowym zachodzie. Pierwotnie zbudowane przez niemieckich osadników w połowie XIX wieku, pięknie odrestaurowane domy z cegły, sklepy, ulice i chodniki pełne są historycznego uroku i nowoczesności. Kiedy dotrzesz tam na krótki spacer lub przejażdżkę z centrum miasta, będziesz chciał zwiedzić okolicę na piechotę.

Restauracje i zakupy

Znajdziesz tu kilka pozostałości kultury niemieckiej, takich jak popularny Dom Kiełbasiany Schmidta, ale scena restauracyjna sięga od delikatnej francuskiej cukierni w Pistacia Vera, przez hiszpańską paellę i tapas w Barcelonie, po wieprzowinę i owoce morza w G. Michaels. Nieco dalej, The Crest Gastropub on Parsons oferuje wyśmienite jedzenie i napoje, podczas gdy Skillet jest gorącym punktem dla hiperlokalnych, hiper pysznych i hiper-wypełniających śniadań i brunchy. Kuchnia pomoże Ci ugotować własną kolację w zabawnym, partycypacyjnym i stylowym otoczeniu. 32-pokojowy Loft Książka jest ulubionym miejscem do wędrówki od pokoleń, Helen Winnemore’s przewozi nowoczesne amerykańskie rzemiosła, a Vernacular miesza odzież damską z artykułami gospodarstwa domowego.

Rzeczy do zrobienia

Jeśli architektura jest wysoko na liście, wybierz mapę w niemieckim Village Meeting Haus i przejdź się ulicami Beck, Mohawk i Deshler, aby zobaczyć wspaniałe domy. Tiny Frank Fetch Park to doskonałe miejsce do zatrzymania się i wypicia kawy z Winans lub Stauf’s. Na południowym krańcu dzielnicy rozległy Park Schillera oferuje szlaki, fontanny i amfiteatr, który jest gospodarzem występów Szekspira w parku w letnie weekendy. Centrum Scioto Audubon Center, dostępne przez Whittier Street z niemieckiej wioski i Scioto Trail z centrum miasta, to 120-akrowy odpoczynek zarówno dla ptaków, jak i dla ludzi, ze wspaniałym widokiem na panoramę Columbus. Centrum przyrodnicze z rodzimą fauną, naturalnymi stawami i największą wolną ścianą wspinaczkową w USA sprawiają, że jest to świetne miejsce do rozciągania nóg. Usłyszeć historie za każdymi drzwiami na wycieczce pieszej. German Village Tours jest jedyną firmą turystyczną z siedzibą w niemieckiej wiosce i jedyną, której właścicielami i operatorem są mieszkańcy tej urokliwej, historycznej społeczności. Standardowa trasa zwiedzania trwa od 60 do 90 minut lub może stworzyć przygodę tylko dla Ciebie.

Dystrykt browarniczy

Bezpośrednio na zachód od niemieckiej wsi, zorientowanej głównie wzdłuż ulic Wysokiej i Frontowej, znajduje się Browar. Pierwotnie zbudowany przez tych samych niemieckich osadników, był przemysłowym centrum historycznej sceny piwnej w mieście, a teraz jest pełen żywych rozrywek i możliwości spożywania posiłków, takich jak od dawna popularny, inspirowany Ameryką Południową Arepazo Tapas and Wine oraz czeskie wypieki w Republice Kolache. Shadowbox Live!, największy w kraju zespół teatralny, prezentuje oryginalne produkcje z muzyką na żywo niemalże każdego dnia tygodnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.